• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

"Zdrowie psychiczne - podstawa zdrowia ogólnego"

25
2

"Zdrowie psychiczne - podstawa zdrowia ogólnego"

8 lutego 2019r. uczennica Magdalena Kołodziejak przygotowała i przeprowadziła ogólnospołeczną akcję "Zdrowie psychiczne- podstawa zdrowia ogólnego" w ramach XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża- zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Opracowała ulotki pt."Jak dbać o zdrowie psychiczne każdego dnia?", "To tylko zły dzień, czy już choroba?", "Czego nie robić i jak pomóc osobie z depresją ?", które następnie z pomocą koleżanek rozdawała w szkole, sklepach, ośrodku zdrowia. W oparciu o fachową literaturę, konsultacje ze specjalistami przygotowała rzeczową prezentację multimedialną, którą interesująco zaprezentowała podczas apelu na forum szkoły. Opowiedziała wspólnie z koleżankami o swoich zainteresowaniach- malowanie, rysowanie jako sposób na chandrę, dbanie o zdrowie psychiczne. Dziewczęta zaprezentowały także swoje prace. Akcja zyskała uznanie dzięki aktualnej tematyce, świetnemu przygotowaniu zarówno wśród uczniów jak i dorosłych.

Do pobrania:


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.