• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Kontakt

Zespół Szkół w Staninie


Pn - Pt: 08:00 - 13:00

Znajdź nas także na:

Janusz Sobiech

Dyrektor

(25) 796 11 84
dyrektor@zs-stanin.pl; j.sobiech@zs-stanin.pl

Jarosław Michalak

Wicedyrektor

(25) 796 11 84
j.michalak@zs-stanin.pl

Sekretariat

(25) 796 11 84
poczta@zs-stanin.pl

Beata Łazuga

Pedagog

(25) 796 11 84
b.lazuga@zs-stanin.pl

Beata Sprycha

Logopeda

(25) 796 11 84
b.sprycha@zs-stanin.pl

Paulina Osińska

Psycholog

(25) 796 11 84

Małgorzata Abramek

nauczyciel

m.abramek@zs-stanin.pl

Cecylia Barszcz

nauczyciel

c.barszcz@zs-stanin.pl

Alina Celińska Jakubowicz

nauczyciel

a.jakubowicz@zs-stanin.pl

Justyna Chmiel

nauczyciel

j.chmiel@zs-stanin.pl

Joanna Chromińska

nauczyciel

j.chrominska@zs-stanin.pl

Anna Cieślak

nauczyciel

a.cieslak@zs-stanin.pl

Iwona Czerniewicz

nauczyciel

i.czerniewicz@zs-stanin.pl

Barbara Gajownik

nauczyciel

b.gajownik@zs-stanin.pl

Marta Goławska

nauczyciel

m.golawska@zs-stanin.pl

Rafał Goławski

nauczyciel

r.golawski@zs-stanin.pl

Izabela Gromada

nauczyciel

i.gromada@zs-stanin.pl

Bernarda Jalowska

nauczyciel

b.jalowska@zs-stanin.pl

Małgorzata Jastrzębska

nauczyciel

m.jastrzebska@zs-stanin.pl

Marzena Kabat

nauczyciel

m.kabat@zs-stanin.pl

Grażyna Konieczna

nauczyciel

g.konieczna@zs-stanin.pl

Marzena Kosmowska

nauczyciel

m.kosmowska@zs-stanin.pl

Katarzyna Koślacz

nauczyciel

k.koslacz@zs-stanin.pl

Marta Krasucka

nauczyciel

m.krasucka@zs-stanin.pl

Małgorzata Matyszek

nauczyciel

m.matyszek@zs-stanin.pl

Jarosław Michalak

nauczyciel

j.michalak@zs-stanin.pl

Barbara Mróz

nauczyciel

b.mroz@zs-stanin.pl

Marta Mućka

nauczyciel

m.mucka@zs-stanin.pl

Anna Nowak

nauczyciel

a.nowak@zs-stanin.pl

Wiesława Orzełowska

nauczyciel

w.orzelowska@zs-stanin.pl

Teresa Oskroba

nauczyciel

t.oskroba@zs-stanin.pl

Agnieszka Paśnikowska

nauczyciel

a.pasnikowska@zs-stanin.pl

Agnieszka Połeć

nauczyciel

a.polec@zs-stanin.pl

Iwona Połeć

nauczyciel

i.polec@zs-stanin.pl

Krystyna Rosłoń

nauczyciel

k.roslon@zs-stanin.pl

Stanisław Skorupa

nauczyciel

s.skorupa@zs-stanin.pl

Jolanta Skwarek

nauczyciel

j.skwarek@zs-stanin.pl

Bożena Skwarek

nauczyciel

b.skwarek@zs-stanin.pl

Agata Skwarek

nauczyciel

a.skwarek@zs-stanin.pl

Joanna Smyk

nauczyciel

j.smyk@zs-stanin.pl

Hanna Sobiech

nauczyciel

h.sobiech@zs-stanin.pl

Teresa Wardak

nauczyciel

t.wardak@zs-stanin.pl

Anna Witek

nauczyciel

a.witek@zs-stanin.pl

Agnieszka Wysokińska

nauczyciel

a.wysokinska@zs-stanin.pl

ks. Adam Zawistowski

nauczyciel

a.zawistowski@zs-stanin.pl

Joanna Konieczna

nauczyciel

j.konieczna@zs-stanin.pl

Zostaw nam wiadomość

Pole jest wymagane!
Pole jest wymagane!
Pole jest wymagane!
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.