Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W sobotę 02 grudnia 2017r.  w Szkole Podstawowej w Staninie odbył się  halowy "Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora", w którym pod opieką pani Bożeny Skwarek i Joanny Smyk uczestniczyły dwie drużyny chłopców klas IV-V Drużyna klas V wystąpiła w składzie:  Klaudiusz Ambroziak, Dominik Kot, Kacper Kuś, Paweł Kuś, Michał Mucha, Wojtek Cieślak, Szymon Gromada, Łukasz Konieczny, Krzysztof Wysokiński. Klasy IV  reprezentowali: Maciej Goławski, Bartosz Gajowy, Szymon Mateńko, Przemek Gajowy, Szymon Bielecki, Jakub Janiszek, Szymon Bukowski, Bartłomiej Kot, Bartosz Szewczak, Paweł Zdun . Zaproszenie przyjęły drużyny z Adamowa, Zagoździa, Tuchowicza i Zastawia.  

Zawody stały na wysokim sportowym poziomie, a uczniowie walczyli do ostatniego gwizdka sędziego - Rafała Goławskiego. Po emocjonującym meczu z Adamowem (3:0) reprezentacja klas V zajęła I miejsce, zaś chłopcy z klas IV uplasowali się na V miejscu. Wiele emocji towarzyszyło ustaleniu najlepszego strzelca turnieju. Okazało się, że dwóch zawodników zdobyło po sześć bramek. Konieczne było przeprowadzenie trzech kolejek rzutów karnych, po których ostatecznie zwycięzcą klasyfikacji "króla strzelców" został uczeń SP w Zastawiu. 

Dyrektor naszej szkoły ufundował dla zawodników pamiątkowe puchary i dyplomy, nagrodę dla zwycięskiej drużyny oraz najlepszego strzelca, a także słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. 

Chłopcom gratulujemy ambitnej sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com