• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Halowy Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożne

14

Halowy Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożne

6 grudnia odbył się Halowy Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stanin najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej - chłopców i dziewcząt klas III i młodszych. W hali Zespołu Szkół w Staninie gościło 6 drużyn, reprezentujących szkoły podstawowe z: Jeleńca, Tuchowicza, Zagoździa, Zastawia i Stanina (2 drużyny). Zawody przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze a reprezentowany przez zawodników poziom gry i olbrzymie zaangażowanie w grę, niejednokrotnie wprawiało w zdumienie obserwatorów turnieju. Finał był bardzo wyrównany, zacięty i emocjonujący. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorami zawodów były: Pani M.Jastrzębska, H.Sobiech, Bożena Skwarek oraz Pan Dyrektor J.Michalak.

Wyniki:
1 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
2 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuchowiczu
3 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Staninie (1 drużyna)
4 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zagoździu
5 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu
6 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Staninie (2 drużyna)


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.