• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spektakl profilaktyczno – edukacyjny

6

Spektakl profilaktyczno – edukacyjny

Dnia 12 grudnia naszą szkołę odwiedził zespół teatru Moralitet, artyści przedstawili  spektakl profilaktyczno – edukacyjny „Droga donikąd” ukierunkowany na przeciwdziałanie uzależnieniom. W inscenizacji przedstawiono młodych ludzi, którzy ulegli uzależnieniom takim jak: narkomania/dopalacze, alkoholizm, komputer (telefon komórkowy), Internet, hazard, a także przesadna dbałość o swój wygląd. W przedstawieniu pokazano jak łatwo popaść w sidła uzależnienia oraz do czego ono prowadzi. Spektakl skierowany był dla młodzieży klas siódmych szkoły podstawowej oraz klas drugich i trzecich gimnazjum, łącznie udział wzięło ok. 130 uczniów. 

Po skończonym przedstawieniu jeden z aktorów podsumował to, co uczniowie zobaczyli, za pomocą dialogu pomógł uczniom wyciągnąć wnioski dotyczące tematyki uzależnień.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.