• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Kulig klas I

9

Kulig klas I

28 stycznia 2021 roku uczniowie klasy I a i I b pod opieką pani Barbary Mróz ,  pani Teresy Wardak i pani Agnieszki Tronowskiej wyruszyli do miejscowości Kosuty oraz Pólki na kulig. Pogoda w tym dniu dopisała, było mnóstwo śniegu i piękna, słoneczna pogoda . Wszyscy wspólnie zasiedli w saniach i… ruszyli. Sanie sunęły po śniegu szybko, a nierówny teren dodawał jeszcze bardziej atrakcji. Podczas jazdy wszyscy podziwiali  uroki zimy. Bacznie obserwowali przyrodę I szukali tropów na śniegu. Po niesamowitych wrażeniach wrócili do szkoły. Byli zmęczeni, ale niesamowicie szczęśliwi z uśmiechami na twarzy, domagali się jak najszybciej ponownie takiej wycieczki. Całość wyprawy została oczywiście uwieńczona na zdjęciach.    

A wszystko to dzięki panu Piotrowi Kazimierskiemu ( użyczenie ciągnika  i pełnienie funkcji  kierowcy ) oraz panu Tomaszowi Sawczukowi ( użyczenie sań ).


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.