• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Międzyklasowy Konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę.

1

Międzyklasowy Konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę.

29. 01. 2021 r. odbył się Międzyklasowy Konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę uczniów klas I a i I b. Wzięło w nim udział większość uczniów. I miejsca zajeli: Anna Kot, Maria Orzełowska, Mateusz Oskroba. Karolina Lewandowska, Patrycja Konieczna II miejsca zajęli: Alicja Sprycha, Adam Wysokiński Amelia Ambroziak, Paweł Mateńka, Aleksandra Konieczna, III miejsca zajęli: Oliwier Pietrzak, Marcel Krawczyk, Kacper Kruk, Aleksandra Skwarek, Lena Sprycha . Ponadto wyróżnieni zostali: Krzysztof Stefaniak, Amelia kazimierska, Kamil Kopeć, Maja Świeczak, Dominik Leszek..


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.