• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wielka Zbiórka Książek

2

Wielka Zbiórka Książek

Nasza szkoła przystąpiła do VI edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej „Wielka Zbiórka Książek”, organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Prowadzona akcja ma na celu zgromadzenie książek, które zostaną przekazane szpitalom, placówkom opiekuńczo-wychowawczym, rodzinom zastępczym, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym, zakładom karnym, regionalnym centrom krwiodawstwa i innym.

Podczas akcji  zbierane są książki dla dzieci, młodzieży, dorosłych wydane po 2000 roku, napisane w języku polskim; nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie.

Nie  przynosimy: encyklopedii, słowników,  przewodników, atlasów, książek kucharskich, poradników itp.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do biblioteki szkolnej. Gromadzenie książek oraz przekazanie ich Organizatorowi odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Zbiórka trwa do 11 października.

Koordynator akcji: W. Michalak

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.