• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Kobiet w naszej szkole

11

Dzień Kobiet  w naszej szkole

„Zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu.
Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale,
Niech sprzyja Ci wytrwale. … " tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi uczniowie  dnia 6 marca 2020r. wszystkim Paniom i Koleżankom.

Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbył się uroczysty apel, w którym uczniowie w imieniu Samorządu Szkolnego zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje niezwykłe zdolności aktorskie i muzyczne. Mogliśmy podziwiać humorystyczny występ kabaretowy  „Górale na zakupach”, występy wokalne oraz specjalnie został reaktywowany program na żywo „Randka w ciemno”.

Fenomenalne wystąpienie uczniów spotkało się z bardzo dużym uznaniem wśród społeczności szkolnej i zostało zaprezentowane również podczas Uroczystego Dnia Kobiet dn. 8 marca  organizowanego przez Wójta Gminy Stanin w sali CSK w Staninie dla społeczności lokalnej.

Występ został przygotowany pod kierunkiem opiekunów SU
p. Joanny Koniecznej i p. Stanisława Skorupy.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.