• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Powiatowe zawody SZS Igrzyska Dzieci z piłki ręcznej dziewcząt

15

Powiatowe zawody SZS  Igrzyska Dzieci z piłki ręcznej dziewcząt

3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie odbyły się powiatowe zawody SZS  Igrzyska Dzieci z piłki ręcznej dziewcząt klas IV-VI. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 3 drużyny. Reprezentacja dziewcząt ze Stanina rozegrała mecze systemem każdy z każdym ze szkołami z Łukowa (7:21) i Zalesia (9:3). Zespół ze Stanina zdobył II miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny:

Klasa VI a : Gromada Julia, Skwarek Dominika, Koślacz Gabriela, Nowak Martyna, Orzeł Wiktoria. Klasa VI c: Roguska Gabriela, Redzik Roksana.

Opiekun: Joanna Smyk.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.