Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

Powiatowe zawody SZS Igrzyska Dzieci z piłki ręcznej dziewcząt


3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie odbyły się powiatowe zawody SZS  Igrzyska Dzieci z piłki ręcznej dziewcząt klas IV-VI. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 3 drużyny. Reprezentacja dziewcząt ze Stanina rozegrała mecze systemem każdy z każdym ze szkołami z Łukowa (7:21) i Zalesia (9:3). Zespół ze Stanina zdobył II miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny:

Klasa VI a : Gromada Julia, Skwarek Dominika, Koślacz Gabriela, Nowak Martyna, Orzeł Wiktoria. Klasa VI c: Roguska Gabriela, Redzik Roksana.

Opiekun: Joanna Smyk.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com