Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

29 lutego w hali Zespołu Szkół w Staninie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców, w ramach ogólnopolskiej edycji „Piłkarska Kadra Czeka” – rocznik 2005 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, w tym reprezentacja SP Stanin.  Nasi  zawodnicy radzili sobie bardzo dobrze, pokonując  kolejno Radoryż Smolany (3 : 1) i Adamów (3 : 1). W finale spotkali się z kolegami z Tuchowicza. Po bardzo wyrównanym i dramatycznym meczu ulegli im 0 : 1 by ostatecznie zająć drugie miejsce w turnieju. 

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

Im – SP Tuchowicz

IIm – SP Stanin

IIIm – SP Radoryż Smolany

IVm – SP Okrzeja

 
W finałach wojewódzkich powiat łukowski reprezentować będą szkoły z Gminy Stanin: SP  Tuchowicz i SP Stanin – życzymy sukcesów. 

Skład naszej reprezentacji: Adam Bukowski, Dawid Buczek, Michał Chmiel, Bartłomiej Cybul, Kamil Głasek, Kacper Bednarczyk, Sebastian Osiński; opiekun – Jarosław Michalak

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com