• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Powiatowe finały PKCZ w Staninie

4

Powiatowe finały PKCZ w Staninie

29 lutego w hali Zespołu Szkół w Staninie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców, w ramach ogólnopolskiej edycji „Piłkarska Kadra Czeka” – rocznik 2005 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, w tym reprezentacja SP Stanin.  Nasi  zawodnicy radzili sobie bardzo dobrze, pokonując  kolejno Radoryż Smolany (3 : 1) i Adamów (3 : 1). W finale spotkali się z kolegami z Tuchowicza. Po bardzo wyrównanym i dramatycznym meczu ulegli im 0 : 1 by ostatecznie zająć drugie miejsce w turnieju. 

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

Im – SP Tuchowicz

IIm – SP Stanin

IIIm – SP Radoryż Smolany

IVm – SP Okrzeja

 
W finałach wojewódzkich powiat łukowski reprezentować będą szkoły z Gminy Stanin: SP  Tuchowicz i SP Stanin – życzymy sukcesów. 

Skład naszej reprezentacji: Adam Bukowski, Dawid Buczek, Michał Chmiel, Bartłomiej Cybul, Kamil Głasek, Kacper Bednarczyk, Sebastian Osiński; opiekun – Jarosław Michalak

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.