• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Jasełka Bożonarodzeniowe grupy 0B

21

Jasełka Bożonarodzeniowe grupy 0B

Boże narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o sporach. Aby podkreślić  wyjątkowy charakter  tych świąt, dzieci z grupy 0 B dnia 17 grudnia 2019r. o godzinie 16:00 wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe.  W specjalnie  przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii  ukazującej ludzi podążających do Betlejem,  młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin  Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, aniołowie i pasterze…Zgromadzeni  rodzice mogli przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Piękny śpiew pastorałek i kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że święta  Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy  część artystyczna dobiegła końca , występujący aktorzy otrzymali gromkie  brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych rodziców.

Po zakończonym występie głos zabrała  Pani Bożena Skwarek, która podziękowała za Występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Jasełka zostały przygotowane przez Panią Jolantę Skwarek, Panią Bożenę Skwarek i Panią Monikę Sawczuk.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.