• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klas II

32

Wycieczka klas II

23 września 2019 uczniowie klasy II A i II B w Staninie pod opieką Hanny Sobiech i Wandy Michalak byli na wycieczce w Łukowie. Rozpoczęła się ona od obejrzenia teatrzyku „Przyjaciele z Bullerbyn” w auli LO. Zabawne przygody bohaterów lektury dostarczyły dzieciom mnóstwa niezapomnianych emocji i wrażeń. Następnie udaliśmy się na stację PKP i do Straży Pożarnej. Uwagę uczniów zwrócił sposób powiadamiania straży o pożarze czy innej interwencji, jak również sposób zachowania strażaków wyjeżdżających do pomocy. Uczniowie mieli okazję z bliska zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego, niektóre akcesoria przymierzyć. W ciekawie opowiedziany sposób uczniowie poznali bliżej zawód strażaka.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.