• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy klas 7

6

Rajd rowerowy klas 7

27 września uczniowie klas siódmych wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na rajd rowerowy do Świdrów. Zamówiona pogoda dopisała, więc rajd mógł się odbyć. J Młodzi uczestnicy pokonali prawie dwunastokilometrową trasę. Cel rajdu znajdował się w lesie. Chłopcy mogli pograć sobie tam na boisku w piłkę, a dziewczęta posiedzieć nad stawem. Niektórzy zajęli się zbieraniem grzybów. Z okazji dnia chłopaka dziewczęta zorganizowały ognisko z kiełbaskami. Wspólnie spędzony czas był świetną okazją na dalsze poznawanie siebie i integrację klas.

Aktywny wypoczynek i miła atmosfera pozostawiły na nas niezapomniane wrażenia.  


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.