• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klas 6 do Warszawy

7

Wycieczka klas 6 do Warszawy

6 czerwca okazał się dla klas szóstych wspaniałym dniem. Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy. Nasza przygoda rozpoczęła się o 8.30, kiedy ruszyliśmy autokarem w drogę.

Niewątpliwie niezapomnianą atrakcją był wjazd na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd mieliśmy możliwość podziwiać panoramę Warszawy. Pełni wrażeń opuściliśmy pałac i wybraliśmy się na do Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Hangarze 646 – Parku Trampolin. Profesjonalna obsługa wprowadziła nas w temat, pokazała film instruktażowy, a potem pod czujnym okiem instruktora rozpoczęliśmy „Lekcję wf-u dla szkół”. Najpierw oczywiście rozgrzewka… Następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w skokach przez przeszkody z odbicia, w grze w zbijaka czy wrzutach do kosza. Trenowaliśmy także ewolucje lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się na dobre “jedzonko”, a następnie w drogę powrotną do Stanina.

W czasie wycieczki panowała miła atmosfera. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miejsce.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.