• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klasy II A i II B do Warszawy

16

Wycieczka klasy II A i II B do Warszawy

"Jak przygoda to tylko w Warszawie" Wycieczka klasy II A i II B do Warszawy
 

24 kwietnia 2019 roku uczniowie  klasy IIa i IIb wraz z opiekunkami p. Barbarą Mróz, Teresą Wardak i Agnieszką Tronowską udali się na wycieczkę do Warszawy. Swoją przygodę w stolicy rozpoczęli od zwiedzania Łazienek Królewskich. Na wszystkich największe wrażenie zrobił Teatr na Wyspie, a w szczególności półkolista widownia, scena położona na sztucznej wyspie i rząd kamiennych rzeźb. Uczestnicy wycieczki zachwycali się także florą i fauną tego parku. Następnie jadąc w kierunku Teatru Syrena zwiedzali stolicę z okien autokaru.W teatrze obejrzeli sztukę pt. ,,Dzieci z Bullerbyn”. Przepiękne stroje, niezwykłe efekty świetlne i dźwiękowe oraz wspaniała gra aktorów zachwyciły dzieci. Na chwilę mogły przenieść się w świat dziecięcych zabaw , fantazji i przygód. Ostatnim punktem wycieczki było Centrum Rekreacyjno- Sportowe w Hangarze 646 – Parku Trampolin.


Profesjonalna obsługa wprowadziła w temat, pokazała film instruktażowy, a potem oczywiście rozgrzewka. Następnie wszyscy próbowali swoich umiejętności w skokach na trampolinach oraz przez przeszkody z odbicia. Korzystali z czterech zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej. Odważni trenowali także ewolucje lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.