• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Słodziaki wkręcają w czytanie

1

Słodziaki wkręcają w czytanie

Popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych oraz systematyczne odwiedzanie biblioteki szkolnej to cel jaki przyświecał akcji czytelniczej ,, Słodziaki wkręcają w czytanie”. Adresatami akcji byli rodzice i uczniowie klas 1-3 .W okresie listopad- marzec dzieci czytały wraz z rodzicami książki wypożyczone z biblioteki szkolnej. Przeczytana książeczka poświadczona podpisem rodzica nagradzana była naklejką Słodziaka. Podsumowanie akcji i wręczenie pluszowych maskotek Słodziaków odbyło się 26 kwietnia w bibliotece szkolnej.

Zwycięzcy akcji:

I miejsce - Julia Sobiech - 171 naklejek
II miejsce - Iga Gajewska - 156 naklejek
III miejsce - Zuzia Goławska - 130 naklejek
IV miejsce- Aleksandra Rędzio - 90 naklejek

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wkręcania się w czytanie.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.