• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wyniki CES - Zuch 2019

1
1

Wyniki CES - Zuch 2019

Szanowni Nauczyciele Serdecznie dziekujemy wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji konkursu Zuch oraz konkursu Zuch z jezyka angielskiego, które zostały przeprowadzone w dniach 27-28 lutego 2019 roku. W ramach podziekowania dla każdego nauczyciela przygotowalismy dyplom, poswiadczajacy zaangażowanie w przeprowadzenie ogólnopolskiego. Poniżej wyniki konkursu:

Miejsce 5 - Dyplom laureata - Przemysław Dorosz z kl. II A - nauczyciel przygotowujący - p.Teresa Wardak

Miejsce 19 - Dyplom uznania - Skwarek Paweł z kl. II A - nauczyciel przygotowujący - p.Teresa Wardak

Miejsce 17 - Dyplom uznania - Adrianna Bębas z kl. III A

 

 

Do pobrania:


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.