• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klasy III

11

Wycieczka klasy III

16 listopada 2018r. uczniowie klasy trzeciej zwiedzili Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej. Dzięki wyposażeniu muzeum w nowoczesne urządzenia i efekty specjalne można było poczuć atmosferę i grozę wojny Dzieci oglądały elementy umundurowania i wyposażenia wojska polskiego, np.:  bagnety, szable, lance ułańskie. Oglądały krótki film i z dużym zainteresowaniem słuchały przewodnika. Zwiedziły także izbę regionalną i myśliwską oraz szkółkę rzeźbiarską.Następnie udały się do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Żołnierzy Września na wspólną modlitwę, której przewodniczyła pani katechetka A. Cieślak. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwała pani J. Chmiel i wychowawczyni J. Blachowicz. 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.