Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

Wieczornica z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.


Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego  odśpiewania czterech zwrotek hymnu państwowego. Następnie uczniowie klas pierwszych zatańczyli  poloneza. Klasy drugie przedstawiły krótkie scenki, zaś klasa trzecia zaprezentowała montaż słowno - muzyczny  pod hasłem NIEPODLEGŁA.  Dokonano również podsumowania konkursów: recytatorskiego i rodzinnego konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej.  

Po występach  uczniów klas 1-3  licznie zgromadzeni rodzice, społeczność lokalna, uczniowie i nauczyciele wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne. Na zakończenie utworzono krąg i zaśpiewano razem  „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”.

Bardzo dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas w ten szczególny, listopadowy wieczór – wychowawczynie klas 1-3.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com