• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wieczornica z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

19

Wieczornica z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego  odśpiewania czterech zwrotek hymnu państwowego. Następnie uczniowie klas pierwszych zatańczyli  poloneza. Klasy drugie przedstawiły krótkie scenki, zaś klasa trzecia zaprezentowała montaż słowno - muzyczny  pod hasłem NIEPODLEGŁA.  Dokonano również podsumowania konkursów: recytatorskiego i rodzinnego konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej.  

Po występach  uczniów klas 1-3  licznie zgromadzeni rodzice, społeczność lokalna, uczniowie i nauczyciele wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne. Na zakończenie utworzono krąg i zaśpiewano razem  „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”.

Bardzo dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas w ten szczególny, listopadowy wieczór – wychowawczynie klas 1-3.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.