• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Program „Wzorowa łazienka”

1

Program „Wzorowa łazienka”

 

Nasza szkoła włączyła się do programu „Wzorowa łazienka” w ramach którego możemy otrzymać remont toalet o wartości 30 tys. zł lub 5 tys. na tzw odświeżenie. Chętni uczniowie tworzą projekty łazienek, które są zamieszczane na stronie projektu. Następnie wszyscy głosują na galerię naszej szkoły (nie na poszczególne prace) i zdobywają punkty dla szkoły. Głosowanie internautów rozpocznie się od 9 kwietnia 2018r. Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj” na stronie https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/2117

Punkty z paragonem
1 PARAGON = 20 PUNKTÓW
Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły.

PUNKTY Z GRY
100 punktów w grze = 1 PUNKT
Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 Punkt dla szkoły, na której konto grasz.

Aplikacja mobilna będzie dostępna dla użytkowników po 9 kwietnia 2018 roku.

Zachęcam do włączenie się w akcję.
Anna Nowak


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.