• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

WYCIECZKA INTEGRACYJNA Z UCZNIAMI Z JONNIKA.

4

WYCIECZKA INTEGRACYJNA Z UCZNIAMI Z JONNIKA.

Miło jest patrzeć, gdy uczestnicy wycieczki odpowiednio zachowują się na niej i przy tym również dobrze się bawią. Właśnie tak było dn. 28 marca 2018r., kiedy to uczniowie klas VII naszej szkoły oraz uczniowie klasy VII ze szkoły w Jonniku uczestniczyli we wspólnej wycieczce do Lublina. Pokazy doświadczeń chemicznych na wyższej uczelni UMCS okazały się w tym roku dla młodzieży bardzo ciekawe. Szkoda, że tylko jedna uczennica mogła w nich uczestniczyć w sposób aktywny. Doświadczenia były bardzo zróżnicowane i tak wyjaśniane, że nauczyciel chemii będzie się mógł do nich odwoływać podczas lekcji. 

Drugim podstawowym punktem programowym była lekcja wychowania fizycznego na trampolinach w centrum aktywności fizycznej MANIA SKAKANIA. Panowie poprowadzili rozgrzewkę, zaprezentowali różne sposoby wykonywania ćwiczeń na trampolinach. Nasi uczniowie po dwóch godzinach jeszcze nie mieli dość i niechętnie schodzili z placu zabawy. 

Podczas czasu wolnego na posiłek uczniowie ze Stanina i z Jonnika zapoznali się ze sobą i rozmawiali. Nauczycielki, które opiekowały się młodzieżą, czyli: Barbara Gajownik, Małgorzata Matyszek, Ewa Mućka i Teresa Oskroba również wróciły do domu zadowolone, zarówno z programu wycieczki, jak również (a być może przede wszystkim) z postawy uczniów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.