• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Babci i Dziadka klasy I A

7

Dzień Babci i Dziadka klasy I A

 

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Uczniowie klasy Ia także pamiętali o swoich Babciach i Dziadkach, dlatego też 26 stycznia przygotowali dla nich uroczystą akademię. Licznie przybyłych gości serdecznie powitała wychowawczyni Teresa Wardak. Następnie sami uczniowie wprowadzili wszystkich w odświętny nastrój, po czym zaprezentowali cześć artystyczną.  Przybyli goście obejrzeli na początku  przedstawienie pt. ,,O zajączku łakomczuszku”, a następnie  słuchali wierszy o miłości i wdzięczności . Wiersze przerywano pięknymi piosenkami, które niejednokrotnie wzruszały do łez. Na koniec uczniowie wręczyli samodzielnie przygotowane laurki oraz koszyczki  z niespodzianką. Podczas  wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców,  odbył się koncert ,,Melodie i zabawy z dawnych lat” oraz  konkurs ,,Czy znam swoją babcię , czy znam swoją wnusię …?  Uczniowie i zaproszeni goście  bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach . Na koniec spotkania goście podziękowali za zaproszenie i bogatą część artystyczną. My również dziękujemy za tak liczne przybycie!

 
                                                                                                  Uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczynią Teresą Wardak


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.