• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Siedlec klas IV SP

9

Wycieczka do Siedlec klas IV SP

Dnia 26.01.2018r. w godzinach od 8.30 do 15.30  uczniowie klas IV ABC Szkoły Podstawowej w Staninie wzięli udział w wycieczce do Siedlec - na lodowisko i do kina.  Uczniom dopisała nie tylko pogoda, ale i dobry humor. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały projekcję filmową "Cudowny chłopiec" - film bardzo interesujący, godny polecenia, poruszający  kwestie min.  przyjaźni, miłości rodzinnej, poświęcenia, dążenia za marzeniami oraz szeroko rozumianej integracji z osobami niepełnosprawnymi i ich odrzucenia przez społeczeństwo ze względu na wygląd. Film ogromnie nas wzruszył, dając równocześnie pozytywną energię do życia, także dzięki bohaterom, którzy mimo ciężkiego bagażu trosk  potrafili  czerpać radość z każdej chwili.

Dodatkową atrakcją była wizyta na lodowisku i jazda na łyżwach. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawach na lodzie przygotowanych przez swoich opiekunów. Jedna grupa uczyła się jazdy na łyżwach, a druga  ją doskonaliła. Nie obyło się bez upadków, prawie każdy zaliczył wywrotkę.

Wycieczkowicze wrócili do domów bardzo zadowoleni. Pobyt w Siedlcach dostarczył wszystkim wiele wrażeń, przyjemności i radości. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks.  Polecamy takie wyjazdy, dobry humor gwarantowany ! 

Organizatorzy: J. Smyk, W. Orzełowska, B. Jalowska, A. Paśnikowska.

 

 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.