Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

Dnia 9 listopada 2017 r. odwiedzili nas po raz kolejny muzycy z Małej Orkiestry Dni Naszych zespołu "Jurka Ogórka". Podczas występu artyści zabrali dzieci w rejs ,,do szkoły”. W zabawny i rozśpiewany sposób ukazywali zalety nauki szkolnej.Podkreślali potrzebę zdobywania wiedzy dla poznawania świata, zrozumienia go i rozwoju.

Ukazali wagę znajomości języków obcych, matematyki, informatyki oraz muzyki i innych przedmiotów artystycznych. Koncert był, jak zawsze, niezwykle żywiołowy i żartobliwy. Zaprezentowany program bardzo się podobał. Dzieci aktywnie uczestniczyły w śpiewaniu piosenek i chętnie zgłaszały się do konkursów. Pomysłodawcą i twórcą scenariuszy oraz piosenek jest prowadzący spotkania - Jerzy Kobyliński.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com