• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Święto Odzyskania Niepodległości 2017/2018

25

Święto Odzyskania Niepodległości 2017/2018

10 listopada 2017r. uczniowie kl. III A i III B wraz z wcyhowawcami: p.M.Jastrzębską, p.H.Sobiech i nauczycielem wspomagającym p.J.Chmiel przygotowali apel dla kl. I-III upamiętniający wydarzenia z 1918r. Uczniowie przybliżili swoim młodszym kolegom i koleżankom treści patriotyczne, deklamowali wiersze i zaśpiewali pieśni o tematyce niepodległościowej. Następnie obył się Marsz Niepodległości dookoła naszej szkoły. Wzięli w nim udział uczniowie kl. I-III wraz z opiekunami. Każdy uczeń posiadał zrobioną własnoręcznie kokardę lub chorągiewkę państwową. Marszowi przewodniczyli uczniowie klas trzecich. Wszyscy włączyli się do śpiewu pieśni patriotycznych.

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.