Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

10 listopada 2017r. uczniowie kl. III A i III B wraz z wcyhowawcami: p.M.Jastrzębską, p.H.Sobiech i nauczycielem wspomagającym p.J.Chmiel przygotowali apel dla kl. I-III upamiętniający wydarzenia z 1918r. Uczniowie przybliżili swoim młodszym kolegom i koleżankom treści patriotyczne, deklamowali wiersze i zaśpiewali pieśni o tematyce niepodległościowej. Następnie obył się Marsz Niepodległości dookoła naszej szkoły. Wzięli w nim udział uczniowie kl. I-III wraz z opiekunami. Każdy uczeń posiadał zrobioną własnoręcznie kokardę lub chorągiewkę państwową. Marszowi przewodniczyli uczniowie klas trzecich. Wszyscy włączyli się do śpiewu pieśni patriotycznych.

 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com