Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

3 i 4 listopada 2017r. uczniowie kl. III A i III B wraz z wychowawcami: p.M.Jastrzębksa, p.H.Sobiech wraz z nauczycielem wspomagającym p.J.Chmiel oraz opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu p.W.Michalak uczestniczyli w biwaku pod hasłem - Aktywnie spędzamy czas. Zaczęliśmy od wyjścia wieczorną porą do lasu, gdzie odbyły się bajkowe podchody. Zadaniem uczniów było doprowadzenie zagubionego czerwonego Kapturka do babci. Uczniowie otrzymali różne zadania do wykonania związana z bajkami i na swojej drodze napotykali bajkową postać. Wolontariusze pełnili rolę przewodników i wspomagali grupy z pokonaniem zagadkowej trasy. Po powrocie do szkoły czekała na nas babcia z cukierkami. Następnie odbyły się gry i zabawy ruchowie w sali gimnnastycznej Towarzyszyło temu wiele radości i uśmiechu na twarzy dzieci.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com