• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Biwak kl. III A i III B 2017/2018

17

Biwak kl. III A i III B 2017/2018

3 i 4 listopada 2017r. uczniowie kl. III A i III B wraz z wychowawcami: p.M.Jastrzębksa, p.H.Sobiech wraz z nauczycielem wspomagającym p.J.Chmiel oraz opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu p.W.Michalak uczestniczyli w biwaku pod hasłem - Aktywnie spędzamy czas. Zaczęliśmy od wyjścia wieczorną porą do lasu, gdzie odbyły się bajkowe podchody. Zadaniem uczniów było doprowadzenie zagubionego czerwonego Kapturka do babci. Uczniowie otrzymali różne zadania do wykonania związana z bajkami i na swojej drodze napotykali bajkową postać. Wolontariusze pełnili rolę przewodników i wspomagali grupy z pokonaniem zagadkowej trasy. Po powrocie do szkoły czekała na nas babcia z cukierkami. Następnie odbyły się gry i zabawy ruchowie w sali gimnnastycznej Towarzyszyło temu wiele radości i uśmiechu na twarzy dzieci.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.