• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Kulig klasy III A 2016/2017

6

Kulig klasy III A 2016/2017

 

We wtorek 14 lutego 2017r. uczniowie klasy III a wraz z wych. P. B. Mróz oraz p. M.Skwarek udali się na klasowy kulig do Kopiny i Ogniwa. Rodzice po raz kolejny spisali się znakomicie. W Kopinie czekali już niektórzy uczniowie i rodzice. Pan Gajowy, tata Bartka bardzo długo woził uczniów i opiekunów w saniach i na sankach przyczepionych do ciągnika. Wszyscy mieli okazję do podziwiania piękna zimowego krajobrazu i poznania wielu dróg i ścieżek leśnych.

Najbardziej wytrwali od początku do końca jechali na małych sankach. Na koniec wszyscy zatrzymali się w Ogniwie, gdzie rodzice: p. Włodarczyk i p. Kazana przygotowali ognisko. Uczniowie bardzo szybko rozgrzali się przy ognisku, kulturalnie spożywali ciepłe, pachnące kiełbaski i pili ciepłą herbatę. Po zabawach zimowych na śniegu wrócili zadowoleni do szkoły.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.