Kulig klasy IIIc

Kulig klasy IIIc

15 lutego całą klasą oraz rodzicami wybraliśmy się na kulig. Już o godz. 8.30 udaliśmy się na przepiękną zimową polankę tuż obok lasu. Była to posesja państwa K i J Barszczów. Tam czekały na nas wielkie sanie. Uczniowie szybko wsiedli do sań i wyruszyliśmy w drogę. Podróż trwała ponad 3 godziny. Po powrocie na polankę czekało na nas rozpalone ognisko, pieczone kiełbaski i gorąca herbata. Wszystko smakowało apetycznie.

Następnie dzieci miały czas na zabawę w domku na drzewie, huśtanie się na linach oraz zabawy n śniegu . Nie obyło się bez  bitwy na śnieżki i zjeżdżaniu na sankach. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z  zimowym gospodarzem podwórka- bałwankiem.  Kulig był super, mam nadzieję, że w następnym roku też go urządzimy.