• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE PIERWSZEJ

3

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA  W  KLASIE  PIERWSZEJ

 

Goszczenie Babć i Dziadków z okazji ich święta jest tradycją w naszej szkole. 10 lutego uczniowie klasy pierwszej od samego rana z niecierpliwością oczekiwali zaproszonych gości. W dość licznym gronie Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym pod hasłem: „Babciu i Dziadku, Kochamy Was całym sercem!”.

Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych upominków. Szczęśliwe  twarze Babć i Dziadków były dowodem na to, jak ważne są to spotkania i chwile spędzone razem z wnukami. Na zakończenie Babcie i Dziadkowie wraz z wnukami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze pod czujnym okiem wychowawczyni.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.