• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Kulig klas V

15

Kulig klas V

 

10 lutego 2017r. uczniowie klas piątych pod opieką p. Anny Nowak, p. Jarosława Michalaka, p. Rafała Goławskiego uczestniczyli w kuligu. W Jarczówku uczniowie i ich opiekunowie wsiedli na wóz, do sań podstawionych przez p. Grzegorza Szewczaka, p. Zbigniewa Ostrysza oraz p. Artura Szczypińskiego i pojechali w kierunku Lasu Kujawskiego.

Następnie na Orliku w Kosutach odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Każdy mógł napić się gorącej herbaty i zjeść pyszne łakocie przygotowane przez rodziców. Uczniowie zjeżdżali ze zboczy boiska na workach z sianem, ciągali się na sankach i robili aniołki na śniegu. To była super frajda zarówno dla uczniów jak i opiekunów.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.