• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

6

Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

 

Dnia 17.02.2017r. w Zespole Szkół w Jeleńcu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Zmagania odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. Łącznie udział w konkursie wzięło 20 uczestników: 11 ze szkół podstawowych i 9 z gimnazjów z terenu naszej gminy. Wśród rywalizujących ze sobą uczniów byli reprezentanci: ZS w Staninie, ZS w Zagoździu, ZS w Jeleńcu, SP w Jonniku i SP we Wnętrznem.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

GIMNAZJUM: Lewandowski Kamil, Kazimierski Bartosz, Gajo Sebastian

SZKOŁA PODSTAWOWA: Kędra Mateusz, Goławski Paweł, Kuś Kacper

Z naszej szkoły  III  miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Kędra Mateusz, a grupie gimnazjalistów I miejsce Kazimierski Bartosz, II miejsce Lewandowski Kamil,. Gratulujemy i życzymy im powodzenia na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 7 marca 2017r.

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie osób do konkursu Stanisław Skorupa

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.