• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wigilia 2016-2017

46

Wigilia 2016-2017

 

Coroczne przedstawianie jasełkowe stało się tradycją Zespołu Szkół w Staninie. 22 grudnia uczniowie z klas gimnazjalnych wystawili współczesną wersję jasełek. Szkolni aktorzy grali znakomicie, z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role. W szkole podstawowej inscenizację jasełek przedstawiła grupa Mali My. Uroku inscenizacji dodały świąteczne piosenki, które wprowadziły zebraną publiczność w wyjątkowy nastrój. 

W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania do zgromadzonych gości – Nauczycieli i Rodziców oraz całej społeczności szkolnej za przybycie na występy uczniów. W klasach odbyły się opłatkowe spotkania uczniów z wychowawcami. Była to wspaniała okazja do złożenia sobie życzeń, do wspomnień, których nigdy nie brakuje… Mamy nadzieję, że każdemu na długo pozostanie w pamięci nasz jasełkowy występ.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.