• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wigilia klasowa i jasełka klasy III a

3

Wigilia klasowa i jasełka klasy III a

 

21.12.2017r. odbyła się wigilia klasowa w klasie III a z udziałem rodziców i rodzin uczniów. Rodzice jak zwykle nie zawiedli: przygotowali potrawy wilijne, pomogli w organizacji. Mieli okazję do oglądania Jasełek w wykonaniu swoich pociech. Niektórzy mieli tremę przed dużą publicznością, ale na szczęście pokonali ją swobodnie wypowiadając swoje kwestie. Po występie uczestnicy uroczystości wysłuchali ewangelii i wprowadzenia w wigilię w wykonaniu uczniów. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli przy wigilijnym stole. Uczniowie wystąpili z Jasełkami przed uczniami i nauczycielami klas I – III i klas ,,0” w dniach: 21. 12. 2017r. – 22. 12. 2017r.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.