• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka na basen

2

Wycieczka na basen

 

Dnia 07.11.2016 r. w godzinach od 8.30 do 15.00, uczniowie klas VI A, B Zespołu Szkół w Staninie, wzięli udział w wycieczce na basen do Siedlec. Uczniom dopisywała nie tylko pogoda, ale i dobry humor. Wszyscy zostali poinstruowani przez ratownika o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa na basenie.

Chętnie uczestniczyli w zabawach w wodzie przygotowanych przez swoich opiekunów. Uczniowie doskonalili również umiejętności pływackie oraz  integrowali się na basenowych  zjeżdżalniach.


Cele ogólne wycieczki:

  • zorganizowanie czasu wolnego uczniom;
  • rozbudzanie i rozwijanie indywidualnych zainteresowań i zdolności uczniów;
  • rozwijanie umiejętności i predyspozycji pływackich;
  • propagowanie zdrowego stylu życia.

    Dodatkową atrakcją dla uczniów było wyjście do kina na film pt „Dr. Strange". Wycieczka była udana, a dzieci bardzo zadowolone. Pobyt na basenie dostarczył wszystkim wiele wrażeń, przyjemności i radości. Polecamy takie wyjazdy, dobry humor gwarantowany!


Organizatorzy: J. Smyk, W. Orzełowska, G. Krasuska


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.