• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Trzydniowa wycieczka do Krakowa, Wadowic i Wieliczki

4

Trzydniowa wycieczka do Krakowa, Wadowic i Wieliczki

 

    W dniach 08..05 – 10. 05. 2016 r. uczniowie klas: III a, III b i II b Szkoły Podstawowej pod opieką pań: A. Cieślak, J. Blachowicz, B. Mróz i chętnych rodziców uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i okolic. Pierwszym etapem było zwiedzanie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i spotkanie z siostrą zakonną. Następnego dnia uczniowie zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce oraz miasto rodzinne Jana Pawła II – Wadowice. 

Tam zwiedzili kościół Ofiarowania NMP oraz Dom Rodzinny św. Jana Pawła II. Wieczorem przyszedł czas na relaks w Parku Wodnym w Krakowie. Ostatniego dnia zwiedzili Kraków : Wawel, katedrę, groby królów, smoczą jamę, a także kościół Mariacki, wysłuchali hejnału granego z wieży. Po zakupieniu pamiątek udali się w drogę powrotną. Szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do swoich domów.Tam zwiedzili kościół Ofiarowania NMP oraz Dom Rodzinny św. Jana Pawła II. Wieczorem przyszedł czas na relaks w Parku Wodnym w Krakowie.


Ostatniego dnia zwiedzili Kraków : Wawel, katedrę, groby królów, smoczą jamę, a także kościół Mariacki, wysłuchali hejnału granego z wieży. Po zakupieniu pamiątek udali się w drogę powrotną. Szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do swoich domów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.