Ogólnopolski turniej BRD - II miejsce naszej szkoły

Ogólnopolski turniej BRD - II miejsce naszej szkoły

Dnia 10 maja 2016 roku odbyły się w Zespole Szkół w Krynce Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla szkół gimnazjalnych. W Turnieju wzięło udział 9 szkół z całego powiatu. Nasza szkoła zajęła II miejsce.

Uczniowie mieli do wykonania zadania:
1. Test z przepisów ruchu drogowego - 25 pytań
2. Test skrzyżowań drogowych – 10 pytań
3. Rowerowy tor przeszkód
4. Udzielanie I pomocy przedmedycznej.

Po wykonywaniu wszystkich zadań  uczniowie z Zespołu Szkół w Krynce pokonali przeciwników i zajęli zaszczytne  I miejsce.Nagrodę za indywidualne zwycięstwo całego Turnieju otrzymał zawodnik  z ZS w Krynce Maciej Czerski, Uczniowie z Krynki będą reprezentować powiat Łuków w Wojewódzkim Turnieju BRD w Biłgoraju w dn. 20.05.2016r. Dzięki licznym i hojnym sponsorom uczniowie otrzymali cenne nagrody, które dostarczyły radości i zachęty na przyszłość. Sponsorami byli: Bank Spółdzielczy  w Łukowie, Starostwo Powiatowe Łuków, WORD Biała Podlaska i Sklep Firmowy „abc Rowery” w Łukowie. Impreza wypadła bardzo dobrze. Organizatorzy życzyli wszystkim bezpiecznej jazdy i zachęcali  do udziału większej liczby uczniów gimnazjów w turnieju na przyszły rok.