• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

11 rocznica śmierci Jana Pawła II

9

11 rocznica śmierci Jana Pawła II

,

,A przecież nie cały umieram…. ‘’

13.05.2016 roku w ZS w Staninie odbył się apel upamiętniający 11 rocznicę śmierci i drugą rocznicę kanonizacji naszego wielkiego Rodaka Jana Pawła II przygotowany przez nauczycieli bibliotekarzy i katechetów. Uczniowie przypomnieli historię życia i śmierci Karola Wojtyły, którą ilustrowała prezentacja multimedialna. W uroczysty, refleksyjny, ale i radosny nastrój wprowadziły nas utwory muzyczne wykonane przez chór szkolny pod kierunkiem p. J. Skwarek. Na zakończenie cała społeczność szkolna odśpiewała hymn ŚDM ,,Błogosławieni miłosierni”. Pamięć o Janie Pawle II jest wciąż żywa i pozostanie w naszych sercach.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.