• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Pasowanie na ucznia klasy 1 - 2015/2016

10

Pasowanie na ucznia klasy 1 - 2015/2016

    30 października 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w obecności wychowawców, rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami.

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez pana dyrektora symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom. W czasie uroczystości panowała podniosła atmosfera. Po ceremonii nasi bohaterowie wraz z rodzinami i wychowawcami udali się na słodki poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.