• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Edukacji Narodowej - 2015/2016

20

Dzień Edukacji Narodowej - 2015/2016

 

    14 październik to dzień szczególny w naszej szkole. Mimo że, jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole większość uczniów przybyła na zorganizowane w tym dniu zajęcia wychowawcze. Po dwóch godzinach spędzonych z wychowawcami w klasach, uczniowie udali się na uroczystą akademię do hali sportowej, która rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Pan Dyrektor złożył życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom pracujących na rzecz oświaty.

Po wystąpieniu Pana Dyrektora życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele samorządu szkolnego oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Kolejnym punktem było wręczanie nagród przyznanych przez Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi.

Po oficjalnej części akademii uczniowie z grupy artystycznej "Mali My" pod opieką Pani Anny Nowak i Anity Koniecznej przedstawili ciekawą część artystyczną. W pierwszej kolejności wystąpili uczniowie szkoły podstawowej. Druga część to występ wokalno-instrumentalny zespołu "Jarzębinki" pod kierownictwem Pani Jolanty Skwarek z repertuarem kilku piosenek. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się do domów. Trzecia część uroczystości to spotkanie nauczycieli i pracowników obsługi na stołówce szkolnej przy wspólnej kawie, herbacie i ciastku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.