• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Plastyka obrzędowa - zajęcia plastyczne

30

Plastyka obrzędowa - zajęcia plastyczne

 

     Biblioteka szkolna w ramach współpracy z Muzeum Regionalnym w Łukowie włączyła się w realizację projektu ,,Na Ludowo w Łukowie”. W ramach współpracy uczniowie klas III i IVa szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach z zakresu plastyki obrzędowej, które odbyły się w bibliotece szkolnej 7.10.2015 r. Dzieci pod czujnym okiem twórczyń ludowych: Elżbiety Sadło (plastyka obrzędowa) i Edyty Sak (plastyka zdobnicza), wykonywali kwiaty z bibuły. Wykonane przez uczniów prace trafią na wystawę do muzeum, a następnie wezmą udział w konkursie w ramach projektu ,,Na Ludowo w Łukowie”.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.