• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Oko w oko z Iwoną Sobolewską

9

Oko  w oko z Iwoną Sobolewską

 

    W piątek 22 maja w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z młodziutką pisarką– Iwoną Sobolewską, która przyjechała do nas spod Wrocławia. Autorka mimo młodego wieku ma na swoim koncie cztery wydane tytuły.: „Czarna owca”, „Profesjonalistka”, ,,Jeszcze się spotkamy” , „Łańcuszek” W swoich książkach opowiada historie o nastolatkach.


    Na spotkaniu pani Iwona opowiadała jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem, jakie były przeszkody podczas próby wydania pierwszej książki.. Pisarka pierwszą pozycję wydała w 2010 r., a obecnie jest w trakcie pisania już piątej książki. Jak sama przyznaje jest to coraz trudniejsze, gdyż z biegiem lat dochodzi coraz więcej obowiązków jak praca i studia, ale w każdej wolnej chwili pisze i to z ogromną pasją. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie 3a gimnazjum, oraz zaproszeni uczniowie z Jonnika i z Sarnowa. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy biblioteki szkolnej wraz z biblioteką publiczną.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.