• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Pogadanka na temat zagrożeń istniejących w Internecie

26

Pogadanka na temat zagrożeń istniejących w Internecie

 

   Dnia 27 listopada 2014r. w Zespole Szkół w Staninie odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas III szkoły podstawowej oraz pogadanka dla uczniów klas I – III gimnazjum. Działania te zostały zrealizowane przy współpracy Gminnej Komisji Alkoholowej w Staninie.Warsztaty oraz pogadankę przeprowadził trener z Centrum Szkoleniowo – Profilaktycznego w Krakowie.

    Młodsi uczniowie uczestniczyli w warsztatach na temat „Przygoda Jasia”, który poświęcony był agresji i przemocy. Uczniowie w sposób aktywny poznawali mechanizmy działania  oraz sposoby opanowania agresji. Został stworzony również Kodeks Przeciw Agresji.W warsztatach wzięło udział 36 uczniów oraz 3 nauczycieli.Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w pogadance na temat „Ktokolwiek kontroluje media – kontroluje rozum”. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat zagrożeń istniejących w Internecie, poznali sposoby jak chronić się przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.