• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wyjazd do seminarium w Nowym Opolu

4

Wyjazd do seminarium w Nowym Opolu

   24.11.2014 roku uczniowie szkolnego klubu wolontariatu i szkolnego koła religijnego ,,To ja chrześcijanin” wraz z opiekunami J. Chromińską, W. Michalak wyjechali do seminarium duchownego w Opolu Nowym. Celem naszego wyjazdu było obejrzenie sztuki ,,Oczekiwany Gość” przedstawianej przez alumnów seminarium.

   Klerycy w kunsztowny sposób przybliżyli młodzieży problem miłości bliźniego we współczesnym świecie. Przedstawienie cieszyło się dużym uznaniem i zainteresowaniem widzów.Młodzież wracała do domu przeświadczona, że każda bezinteresowna pomoc i dobro okazane bliźniemu wraca do nas ze zdwojoną siłą, a sprawiedliwy Bóg wynagrodzi każdego taką miarą, na jaką sobie zasłużył.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.