• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wojewódzki konkurs plastyczny

8

Wojewódzki konkurs plastyczny

Na konkurs Plastyczny "Zobacz, poznaj i pomóż je chronić. Polskie rośliny chronione, rzadkie i zagrożone - ścieżka edukacyjna w Ogrodzie Botanicznym UMCS" wpłynęło 642 prac plastycznych. Prace konkursowe były wykonywane pod kierunkiem H.Sobiech. Uczniowie otrzymali indywidualne nagrody - albumy z roślinami chronionymi, kredki, breloczki z koniczyńką. Wyniki konkursu ogłoszonę są na stronie głównej UMSC kliknij tutaj aby przeczytać

W Kategorii klas  I -III 

Miejsce I - Kamil Głasek SP Stanin 0 klasa III B
Miejsce II - Sebastian Konieczny SP w Staninie kl III B

Wyróżnienia
Weronika Celińska - SP w Staninie - kl. III B
Kamila Nowak - SP w Staninie - kl. III B

Wyróżnienie placówki - Zespół Szkół w Staninie.

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.