• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy do leśniczówki

1

Rajd rowerowy do leśniczówki

 

3 października 2014r. uczniowie klas I Publicznego Gimnazjum w Staninie wraz z wychowawcami wzięli udział w rajdzie rowerowym.Trasa rajdu wiodła przez malownicze tereny Gminy Stanin do leśniczówki położonej w miejscowości Krzywda, gdzie byliśmy umówieni na spotkanie z panem leśniczym. Celem naszego spotkania było przyłączenie się do akcji Clean Up the World poprzez posprzątanie wyznaczonego obszaru leśnego należącego do Nadleśnictwa Łuków.

 

Po ciężkiej pracy uczniowie posilili się przy ognisku w miłym towarzystwie pana leśniczego, który odpowiadał na pytania związane z zarządzaniem i funkcjonowaniem Lasów Państwowych w Polsce.Dodatkowa atrakcją i całkowitym zaskoczeniem była możliwość podziwiania ułanów, którzy zatrzymali się w leśniczówce aby odpocząć i nakarmić oraz napoić konie.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.