• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

W kręgu tradycji Wielkanocnej

10

W kręgu tradycji Wielkanocnej

W kręgu tradycji Wielkanocnej. W ramach realizacji programu ,, Tu jest moje miejsce tu jest mój dom” 11.04.2014 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty „pisankarskie” pod hasłem ,,Poznajemy tradycje wielkanocne”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas II i IV szkoły podstawowej.W trakcie spotkania uczniowie, pracując techniką batikową, zdobili pisanki. Podczas spotkania słuchali bardzo ciekawych opowieści na temat tradycji Wielkanocnych. Warsztaty prowadziła twórczyni ludowa w dziedzinie plastyki zdobniczej i jak się okazało znakomity gawędziarz Edyta Sak (pracownik Muzeum Regionalnego w Łukowie).


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.