• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka na Farmę Iluzji

5

Wycieczka na Farmę Iluzji

30.04.2014r. uczniowie klasy IVa, IVb i Va wraz z opiekunami: p. Katarzyną Koślacz, p. Anną Nowak i p. Małgorzatą Walo odwiedzili Farmę Iluzji w Mościskach. Niesamowitych wrażeń dostarczyła nam Latająca Chata Tajemnic, w której nawet kula bilardowa poruszała się wbrew grawitacji pod górę.Każdy mógł zrobić zdjęcie swojej głowy … na talerzu. Poza tym widzieliśmy też wodę lecącą z kranu, który nigdzie nie był podłączony. Niektórzy mieli problem z wyjściem z wiklinowegolabiryntu, w którym łatwo można było się zgubić.

   Chętnie przeprawialiśmy się także tratwami, które napędzaliśmy siłą własnych mięśni. Osoby o niespożytych zasobach energii korzystały ze ścieżki zdrowia,  dmuchanych zjeżdżalni i zjazdów na linie. Kilka osób miało obawy przed wejściem do tunelu zapomnienia, zaś na miłośników zwierząt czekały kucyki i króliki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się segway’e, czyli dwa koła na jednej osi. Stoją i obracają się w miejscu, szybko jeżdżą  i same się nie przewracają.
    
   Po wszystkich szaleństwach można było odpocząć na leżaku w Zatoce Piratów i cieszyć się słońcem. Bardzo smakował nam posiłek, który sami przygotowaliśmy z produktów ufundowanych przez życzliwych sponsorów. Po południu pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.