Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Od września do maja 2024 roku Zespół Szkół w Staninie uczestniczył w IV edycji ogólnopolskiego projektu EKOSZKOŁA 2024, którego szkolnym koordynatorem była p. Anna Nowak.

Powstał on w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.  Do udziału w projekcie zgłosiło się 567 placówek edukacyjnych z całej Polski. Po ocenie EkoRaportów przesłanych przez szkolnych koordynatorów projektu, placówki, które zrealizowały zadania projektowe uzyskały tytuł EKOSZKOŁA 2024, a jedną z nich jest nasza szkoła.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com