Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

14 czerwca członkowie SK PCK we współpracy z uczniami klasy 7b podjęli się uporządkowania grobów poległych żołnierzy, księży oraz Pac Pomarnackich na cmentarzu parafialnym w Staninie. Uczniowie pod opieką p. Anny Nowak wygrabili uschniętą trawę, usunęli chwasty, stare znicze oraz oczyścili kostkę wokół pomników. Działanie miało na celu kultywowanie pamięci o przodkach, ich dokonaniach, kształtowanie postaw szacunku oraz wdrażanie do odpowiedniego zachowania się w miejscach pamięci narodowej i miejscach publicznych.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com